Jesteśmy pozytywnie zakręconymi pasjonatami. Radością życia i uśmiechem zarażamy wszystkich wokół. Nie brak w nas zapału do działania, realizacji nowych pomysłów, czy podejmowania nowych wyzwań. Zmieniamy się dla Was – naszych Klientów. Cenimy sobie konstruktywną krytykę, która motywuje nas do jeszcze sprawniejszego działania! To dzięki Wam ładujemy baterie, które pomagają nam być jeszcze lepszymi w spełnianiu Waszych oczekiwań.

Agata Blichewicz – CEO – Dyrektor Generalna

Od Agaty wszystko się zaczęło. Założycielka szkoły, pasjonatka języka greckiego, twórczyni bloga i portalu OdkryjGrecje.pl . Filolog nowogrecki, angielski oraz językoznawca z przygotowaniem metodycznym i ponad 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu języków. Od 2006 roku prowadzi zajęcia zarówno indywidualne, w firmach, jak i na Uniwersytecie Warszawskim. Od niedawna łączy nauczanie greckiego z agroturystyką organizując grupowe odkrywanie Grecji (m.in. w Arkadii i na Krecie).

„Moją ulubioną formą zajęć są lekcje przez Skype’a. Pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze, a także zapewniają większy komfort i elastyczność uczenia się kiedy tylko mamy trochę czasu. Ostatnio odkrywam zajęcia grupowe online, dzięki którym osoby z całej Polski i świata mogą się razem uczyć greckiego.”

Michał Łaszkiewicz – COO – Dyrektor Operacyjny

Manager, szkoleniowiec i specjalista od nowych technologii. Różne języki nie są mu obce, ale najczęściej są to języki programowania i komunikacji. Skończył studia w zakresie nowych mediów i komunikacji społecznej, a także liczne szkolenia m.in. z marketingu, reklamy, zarządzania, warsztaty dziennikarskie. Odpowiada za usprawnianie funkcjonowania szkoły od strony techniczno-organizacyjnej.

Marta Roszczyk – CSR – Specjalista ds. Obsługi Klienta

Jak przystało na zajmowane stanowisko potrafi dogadać się z (prawie) każdym. Pomagają jej w tym wcześniejsze doświadczenia jak choćby prowadzenie kursów z podstaw obsługi komputera i przygotowania do zdania Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych z osobami niepełnosprawnymi. Nawiązywanie kontaktów przydawało się też podczas zajęć dogoterapii z dziećmi. Dzięki tym doświadczeniom potrafi sprawnie i szybko zaopiekować się każdym klientem.
Jako Technik Informatyk potrafi się też komunikować z komputerami. Z zamiłowania zgłębia “języki obce” psów oraz innych zwierząt. Jej pasje to przyroda, fotografia szczególnie przyrodnicza, kynologia, dogoterapia.