Przejdź do treści

Nasz Zespół

Jesteśmy pozytywnie zakręconymi pasjonatami. Radością życia i uśmiechem zarażamy wszystkich wokół. Nie brak w nas zapału do działania, realizacji nowych pomysłów, czy podejmowania nowych wyzwań. Zmieniamy się dla Was – naszych Klientów. Cenimy sobie konstruktywną krytykę, która motywuje nas do jeszcze sprawniejszego działania! To dzięki Wam ładujemy baterie, które pomagają nam być jeszcze lepszymi w spełnianiu Waszych oczekiwań.

Agata Blichewicz – CEO – Dyrektor Generalna

Od Agaty wszystko się zaczęło. Założycielka szkoły, pasjonatka języka greckiego, twórczyni bloga OdkryjGrecje . Filolog nowogrecki, angielski oraz językoznawca z przygotowaniem metodycznym i ponad 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu języków. Od 2006 roku prowadzi zajęcia zarówno indywidualne, w firmach, jak i na Uniwersytecie Warszawskim. Od niedawna łączy nauczanie greckiego z agroturystyką organizując grupowe odkrywanie Grecji (m.in. w Arkadii i na Krecie).

„Moją ulubioną formą zajęć są lekcje online. Pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze, a także zapewniają większy komfort i elastyczność uczenia się kiedy tylko mamy trochę czasu. Ostatnio odkrywam zajęcia grupowe online, dzięki którym osoby z całej Polski i świata mogą się razem uczyć greckiego.”

Michał Seweryn Łaszkiewicz – COO – Dyrektor Operacyjny

Manager, szkoleniowiec i specjalista od nowych technologii. Różne języki nie są mu obce, ale najczęściej są to języki programowania i komunikacji. Skończył studia w zakresie nowych mediów i komunikacji społecznej, cyberbezpieczeństwa oraz zarządzania, a także liczne szkolenia m.in. pre-MBA w Waszyngtonie, managerskie w Walencji, z marketingu, reklamy, zarządzania, warsztaty dziennikarskie w Polsce. Odpowiada za usprawnianie funkcjonowania szkoły od strony techniczno-organizacyjnej.

Marta Roszczyk – CSR – Specjalista ds. Obsługi Klienta

Jak przystało na zajmowane stanowisko potrafi dogadać się z (prawie) każdym. Pomagają jej w tym wcześniejsze doświadczenia jak choćby prowadzenie kursów z podstaw obsługi komputera i przygotowania do zdania Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych z osobami niepełnosprawnymi. Nawiązywanie kontaktów przydawało się też podczas zajęć dogoterapii z dziećmi. Dzięki tym doświadczeniom potrafi sprawnie i szybko zaopiekować się każdym klientem.
Jako Technik Informatyk potrafi się też komunikować z komputerami. Z zamiłowania zgłębia “języki obce” psów oraz innych zwierząt. Jej pasje to przyroda, fotografia szczególnie przyrodnicza, kynologia, dogoterapia.

Języki których uczymy

Angielski, Grecki, Francuski, Niderlandzki, Niemiecki, Polski, oraz inne.

Nie znalazłeś czego szukasz?

Zadzwoń, mamy jeszcze inne opcje 🙂
TEL +48 22 213 93 56 (10:00-14:00),
jeśli nie odbieramy zostaw wiadomość, a oddzwonimy

 

Skontaktuj się z nami

10:00-14:00
TEL +48 22 213 93 56

info@e-polyglots.com