DLACZEGO WŁAŚNIE MY ?

Witamy w naszej Szkole Językowej E-POLYGLOTS stworzonej z myślą o zabieganych.

Pomysł na szkołę narodził z naszej pasji do języków i chęci dzielenia się tą pasją z tymi, którzy mają do niej utrudniony dostęp. Już od 2012 roku specjalizujemy się w nauczaniu mało znanych języków.

 

Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnych usług na każdą kieszeń w elastycznych godzinach pracy. Priorytetem jest Wasza 100% satysfakcja, dlatego też staramy się podchodzić indywidualnie do każdego Klienta a szczegóły dopinamy na ostatni guzik. Ważne jest dla nas, by zajęcia dla każdego Uczestnika były w pełni optymalne a postępy zauważalne i odczuwalne. Dbamy o to, by świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie.

 

Szkoła posiada szerokie grono współpracowników z całego świata. Nasz zespół lektorów tworzą pasjonaci języków obcych, doświadczeni językoznawcy, nauczyciele akademiccy, a zarazem poligloci i miłośnicy kultury danego kraju.

Jesteśmy pasjonatami kultury greckiej, dlatego też prowadzimy:

– bloga www.greekfreaks.blogspot.com
– jego fanpage http://www.facebook.com/GreekFreaks
– portal www.odkryjgrecje.pl
– jego fanpage https://www.facebook.com/OdkryjGrecje
– oraz grupę www.facebook.com/groups/naukagreckiego

 

ale nie tylko, dlatego też z zamiłowania prowadzimy ciekawe Freaks’y, w których mamy nadzieję, że każdy odnajdzie coś dla siebie:

Polish Freaks
English Freaks
Dutch Freaks
Greek Freaks
Bulgarian Freaks
Italian Freaks
French Freaks
German Freaks
Nie mam czasu na języki

Znajdziesz nas też na Twitterze: https://twitter.com/ePolyglots i na Youtube: https://www.youtube.com/c/EpolyglotsWarszawa

Zapraszamy do kontaktu

One thought on “Szkoła

Dodaj komentarz