Cennik

Lekcje indywidualne

Ceny ustalamy indywidualnie starając się dobrać lektora odpowiedniego do potrzeb każdego klienta. Zwykle umawiamy się na 60 minutową lekcję, a jej koszt waha się od 60 do 120 zł. Powiedz nam czego potrzebujesz, a wspólnie ustalimy cenę: Kontakt. Pierwsze spotkanie (do 30 min.) gratis.

Kursy grupowe

Koszt zajęć grupowych jest zależny od ilości osób w grupie i dla kursanta waha się zwykle w granicy 35 do 60 zł. za godzinę. Aktualności związane z grupami języka greckiego publikujemy na stronie Poszukiwani, na grupie facebookowej Nauka greckiego oraz na Twitterze. W każdej chwili można się z nami skontaktować i poprosić o próbę utworzenia nowej grupy na danym poziomie lub dołączenia do jednej z obecnych. W innych miastach kursy są rozliczane w 1 lub 2 ratach za cały kurs. Zapraszamy do kontaktu.

Języki których uczymy

Angielski, Grecki, Francuski, Niderlandzki, Niemiecki, Polski, oraz inne.

Nie znalazłeś czego szukasz?

Zadzwoń, mamy jeszcze inne opcje 🙂
TEL +48 22 213 93 56 (10:00-14:00),
jeśli nie odbieramy zostaw wiadomość, a oddzwonimy

 

Skontaktuj się z nami

Ul. Puławska 166 skr. 18, 02-600 Warszawa

10:00-14:00
TEL +48 22 213 93 56

info@e-polyglots.com

Lekcje indywidualne

Ceny ustalamy indywidualnie starając się dobrać lektora odpowiedniego do potrzeb każdego klienta.

Powiedz nam czego potrzebujesz, a wspólnie ustalimy cenę: Kontakt.

Pierwsze spotkanie (do 30 min.) gratis.

 

Kursy grupowe

Koszt zajęć grupowych jest zależny od ilości osób w grupie.

Aktualności związane z grupami języka greckiego publikujemy na wydarzeniu na Facebooku oraz na Twitterze widocznym też na stronie głównej.

Grupy greckiego w Warszawie rozliczają się za miesiąc z góry. Dzięki temu w każdej chwili można dołączyć do istniejących grup, a jeśli zaistnieje taka potrzeba, przerwać naukę informując nas w miesiącu poprzedzającym zakończenie nauki. Jeśli ilość osób w grupie nagle zmniejszy się do rozmiarów powodujących jej nierentowność rozważamy z osobami chcącymi kontynuować różne rozwiązania (wzrost ceny za osobę, przeniesienie do innej grupy, chwilowe wstrzymanie nauki itp.). Każda grupa tworzona bez ograniczenia czasowego uczy się tak długo jak chce i ustala z lektorem przerwy urlopowe z wyprzedzeniem. Dzięki temu z góry wiadomo ile zajęć jest zaplanowanych na dany miesiąc i kiedy się one odbędą.

W każdej chwili można się z nami skontaktować i poprosić o próbę utworzenia nowej grupy na danym poziomie lub dołączenia do jednej z obecnych. To uczniowie wyznaczają u nas terminy jakie im pasują i pod nich tworzymy grupy.

W innych miastach nie mamy jeszcze takich możliwości, więc kursy są rozliczane w 1 lub 2 ratach za cały kurs. W tej chwili trwają kursy greckiego we Wrocławiu, w Łodzi zbieramy grupę i szykujemy się na podbój Poznania. 🙂

Zapraszamy do kontaktu.