Przejdź do treści

Zajęcia indywidualne

ONLINE

Nauka przez skype to jedna z najbardziej przybierających na popularności metod uczenia się języka obcego – nowoczesna, skuteczna i bardzo wygodna. Dzięki temu Słuchacz może uczyć się wszędzie tam, gdzie tylko ma dostęp do Internetu – w pracy, w domu, za granicą, na urlopie. Nie musi martwić się o dojazd, ewentualne spóźnienie spowodowane innymi czynnikami, na które nie ma wpływu (np. korki). W zaciszu domowym, w swoim bezpiecznym i przyjemnym miejscu, w pełnym skupieniu może podjąć naukę, bez konieczności udziału w grupach, gdzie obecność jest często krępująca z powodu braku pewności siebie w poziomie językowym.

W naszej ofercie zajęć indywidualnych online mamy do zaoferowania zajęcia z ponad 30 języków. Zajęcia te skierowane są do zapracowanych biznesmenów i przedsiębiorców, mam wychowujących dzieci w domu oraz wszystkich osób, które nie mają stałego grafiku i nie mogą uczestniczyć w regularnych kursach. Dzięki nam nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do każdego grafiku, nawet najbardziej zmiennego. Uczeń umawia się bezpośrednio z lektorem i wspólnie ustalają dogodne terminy zajęć.

One2one

W naszej ofercie znajduje się również stacjonarna nauka indywidualna, metodą tradycyjną, która zapewnia bezpośredni kontakt z Nauczycielem. Dzień, godzina oraz miejsce odbywania się zajęć uzależnione jest od Klienta – wysyłamy Lektora tam, gdzie jest potrzebny. Zajęcia indywidualne dedykowane są tylko i wyłącznie dla Uczestnika, dobieramy materiały do celu nauki, we współpracy z Klientem decydujemy jaką tematykę poruszać i na co położyć główny nacisk w nauce.

Języki których uczymy

Angielski, Grecki, Francuski, Niderlandzki, Niemiecki, Polski, oraz inne.

Nie znalazłeś czego szukasz?

Zadzwoń, mamy jeszcze inne opcje 🙂
TEL +48 22 213 93 56 (10:00-14:00),
jeśli nie odbieramy zostaw wiadomość, a oddzwonimy

 

Skontaktuj się z nami

Ul. Puławska 166 skr. 18, 02-600 Warszawa

10:00-14:00
TEL +48 22 213 93 56

info@e-polyglots.com