Przejdź do treści

Lektorzy

Nasz zespół lektorów tworzą pasjonaci języków obcych, doświadczeni językoznawcy, nauczyciele akademiccy, a zarazem poligloci i miłośnicy kultury danego kraju. Prezentacja kilku z nich poniżej. Zapraszamy do lektury:

Agata Założycielka szkoły, pasjonatka języka greckiego, twórczyni bloga Greek Freaks. Filolog nowogrecki, angielski oraz magister językoznawstwa z przygotowaniem metodycznym i wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków przez internet. Od 2006 roku prowadziła zajęcia zarówno indywidualne, w firmach, na Uniwersytecie Warszawskim i łączyła nauczanie greckiego z agroturystyką organizując grupowe odkrywanie Grecji (m.in. w Arkadii i na Krecie).
„Moją ulubioną formą zajęć są lekcje przez internet. Pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze, a także zapewniają większy komfort i elastyczność uczenia się kiedy tylko mamy trochę czasu. Od kilku lat organizuję zajęcia grupowe online, które łączą pasjonatów greckiego z całej Polski i świata.”

Myrto Absolwentka filologii greckiej, magister filologii greckiej w zakresie nauczania języka greckiego jako języka obcego na Uniwersytecie Narodowym im. Kapodistriasa w Atenach.

Myrto mieszka w Atenach, uczy dzieci i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Podczas pobytu w Szwecji w ramach programu Erasmus uświadomiła sobie jak kocha wielokulturowe środowisko, zaczęła uczyć znajomych języka greckiego i tym sposobem połączyła pasję do nauczania z pracą.
Podczas praktyk na uniwersytecie, jej studentami były osoby różnych narodowości, studenci Erasmusa i studenci z całego świata. Kontynuowała nauczanie języka greckiego w Centrum Nauczania Języka Nowogreckiego na Uniwersytecie Narodowym im. Kapodistriasa w Atenach, a teraz prowadzi zajęcia online. Podoba jej się to, ponieważ technologia daje niesamowite możliwości studentom oraz nauczycielom.
Pasjonuje się językami obcymi, dlatego mówi po angielsku, niemiecku, szwedzku i włosku. Uwielbia też badania naukowe, więc nigdy nie przestaje prowadzić badań i przemawiać na konferencjach lingwistycznych. Jej główne zainteresowania badawcze obejmują znaczenie pragmatyki w nauczaniu języka greckiego jako drugiego/obcego.
Mocno wierzy w znaczenie humoru i dobrej atmosfery we wszystkim! Zwłaszcza na lekcji! Dzięki temu możesz mieć pewność, że zajęcia będą atrakcyjne i nie będziesz się nudzić!

Wiktoria – Otwarta i komunikatywna, pasjonatka języka nowogreckiego oraz historii Grecji. Pochodzi z rodziny dwujęzycznej – jej mama jest Polką, tata Grekiem, od urodzenia mieszka w Ioanninie, ale co roku odwiedza Łódź i Warszawę. Studentka ostatniego roku filologii greckiej, czytająca “Iliadę” i “Odyseję” w oryginale.
Prywatnie wielka miłośniczka tańca greckiego – członkini zespołu Lykeio Hellinidon.

Marta – absolwentka filologii germańskiej z angielską. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak  i dorosłych. Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania: dla opiekunek osób starszych, dla osób wyjeżdżającej do krajów niemiecko – i anglojęzycznych oraz emigrantów chcących poprawić poziom znajomości języka, dla osób poszukujących pracy ze szczególnym naciskiem na przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, Bussiness English i Wirtschaftsdeutsch na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowuje do egzaminów.
Interesuje się nowoczesnymi technologiami, dydaktyką nauczania, wcielaniem w życie działań służących rozwijaniu kreatywności, a także pedagogiką oraz różnorodnymi formami terapii i wsparcia osób z niepełnosprawnością i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Absolwentka  kursów z zakresu pedagogiki, dydaktyki i psychologii. Martę cechuje otwartość na ludzi i na świat oraz empatia, nie brak jej zaangażowania, cierpliwości i pogody ducha.

Magda –  Magister filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2009 r. pracuje jako lektor języka polskiego jako obcego. Obecnie robi studia podyplomowe (Logopedia na SWPS). Włada językiem greckim na poziomie B2.

Danai –  Polka greckiego pochodzenia, sercem i duszą w Grecji, osobą w Polsce. Wszystko co związane z Grecją płynie w jej żyłach, temperament, stanowczość oraz radość z życia to jej maksymy.
Dusza artystki, wszędzie jej pełno, jeśli słyszysz o ciekawej inicjatywie wiedz, że na pewno tam się zjawi. Filolog z dyplomem z Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu w Patras, Uniwersytetu Śląskiego, Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie – filologia klasyczna – studia bizantyjskie i nowogreckie, kurs tłumaczy sądowych. Lektorka greckiego i angielskiego (przygotowanie do egzaminów FCE, CPE, matura, studia)  na wszystkich poziomach językowych.  Łacina oraz Greka Starożyta nie jest jej obca! Co więcej – potrafi ją przekazać innym! Pasjonatka i współtwórczyni Hardokonu – ogólnopolskiego  konwentu terenowego, skierowanego do miłośników terenowych gier fabularnych.

Języki których uczymy

Angielski, Grecki, Francuski, Niderlandzki, Niemiecki, Polski, oraz inne.

Nie znalazłeś czego szukasz?

Zadzwoń, mamy jeszcze inne opcje 🙂
TEL +48 22 213 93 56 (10:00-14:00),
jeśli nie odbieramy zostaw wiadomość, a oddzwonimy

 

Skontaktuj się z nami

10:00-14:00
TEL +48 22 213 93 56

info@e-polyglots.com