Nasz zespół lektorów tworzą pasjonaci języków obcych, doświadczeni językoznawcy, nauczyciele akademiccy, a zarazem poligloci i miłośnicy kultury danego kraju. Prezentacja kilku z nich poniżej. Zapraszamy do lektury:

Kira – Od dziecka pasjonatka Grecji, interesuje się jej folklorem, kulturą, szczególnie tańcem i kuchnią. Kolekcjonerka polskich słów greckiego pochodzenia. Absolwentka Filologii Nowogreckiej i Cywilizacji Śródziemnomorskiej, studentka Polityki Społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Część studiów odbyła na stypendium na Uniwersytecie Kreteńskim. Języka greckiego uczy od 2013 roku, w grupach oraz indywidualnie. Pozytywnie nastawiona do życia, na jej zajęciach nie będziesz się nudził – zawsze opowie ciekawą historię, bądź wetknie anegdotkę wzbogacając tym samym zajęcia. 🙂

Danai –  Polka greckiego pochodzenia, sercem i duszą w Grecji, osobą w Polsce. Wszystko co związane z Grecją płynie w jej żyłach, temperament, stanowczość oraz radość z życia to jej maksymy.

Dusza artystki, wszędzie jej pełno, jeśli słyszysz o ciekawej inicjatywie wiedz, że na pewno tam się zjawi. Filolog z dyplomem z Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu w Patras, Uniwersytetu Śląskiego, Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie – filologia klasyczna – studia bizantyjskie i nowogreckie, kurs tłumaczy sądowych. Lektorka greckiego i angielskiego (przygotowanie do egzaminów FCE, CPE, matura, studia)  na wszystkich poziomach językowych.  Łacina oraz Greka Starożyta nie jest jej obca! Co więcej – potrafi ją przekazać innym! Pasjonatka i współtwórczyni Hardokonu – ogólnopolskiego  konwentu terenowego, skierowanego do miłośników terenowych gier fabularnych.

Kasia – Ekspertka w dziedzinie przygotowania językowego obcokrajowców na studia w Niemczech i w Holandii. Przygotowuje do certyfikatów językowych z niemieckiego i niderlandzkiego do poziomu C2, zarówno ogólnych jak i biznesowych.

Jest czynnym użytkownikiem tych języków: Od trzynastu lat mieszka za granicą, co zaowocowało ukończeniem studiów filologicznych w Niemczech oraz Holandii. Nie obca jest jej również współpraca z młodzieżą gimnazjalną i licealną. Przygotowuje też do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego z języka niemieckiego.

Alicja – Absolwentka dwujęzycznego liceum z wykładowym językiem francuskim. Romanistka, doktorantka filologii nowogreckiej na Uniwersytecie Warszawskim, pasjonatka języków obcych i podróży, autorka nowo wydanej książki „Z dziećmi w Atenach. Subiektywny przewodnik rodzinny”.

„Doświadczenia w międzynarodowych projektach wolontaryjnych przekonały mnie, że język obcy, a szczególnie angielski, to nie przedmiot w szkole, ale narzędzie pozwalające porozumieć się niemal z każdym człowiekiem na ziemi. Chciałabym, żeby moi uczniowie też się o tym przekonali.”

Agnieszka – Lektor języka portugalskiego w wersji brazylijskiej. Ma ukończone studia w Centro de Estudios Latinoamericanos oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Język ogólny i specjalistyczny w tym techniczny ze względu na napisaną pracę doktorską o tematyce odnawialnych źródeł energii w Brazylii. Przygotowuje do egzaminu państwowego z portugalskiego w wersji brazylijskiej CELPE-bras.

Ania – ukończyła filologię francuską oraz logopedię polską na Uniwersytecie Wrocławskim.

Posiada 6 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć. Obecnie zamieszkuje stolicę Królowej Elżbiety i stamtąd prowadzi zajęcia przez Skype’a w towarzystwie herbatki z mlekiem. Kreatywna, pozytywna i ambitna osoba,  która od swoich studentów oczekuje tego samego. To na czym jej zależy: nauka w miłej atmosferze poprzez zróżnicowane ćwiczenia oraz zapoznanie z prawdziwym życiem w Polsce i we Francji. Stawia na solidną pracę, która oprócz efektów daje prawdziwą przyjemność.

„Jeśli macie ochotę poznać  różnorodne słownictwo i sekrety skomplikowanej gramatyki, a także bogatą  kulturę Polski oraz Francji, to zapraszam na zajęcia”

Marta – absolwentka filologii germańskiej z angielską. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak  i dorosłych. Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania: dla opiekunek osób starszych, dla osób wyjeżdżającej do krajów niemiecko – i anglojęzycznych oraz emigrantów chcących poprawić poziom znajomości języka, dla osób poszukujących pracy ze szczególnym naciskiem na przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, Bussiness English i Wirtschaftsdeutsch na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowuje do egzaminów.

Interesuje się nowoczesnymi technologiami, dydaktyką nauczania, wcielaniem w życie działań służących rozwijaniu kreatywności, a także pedagogiką oraz różnorodnymi formami terapii i wsparcia osób z niepełnosprawnością i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Absolwentka  kursów z zakresu pedagogiki, dydaktyki i psychologii. Martę cechuje otwartość na ludzi i na świat oraz empatia, nie brak jej zaangażowania, cierpliwości i pogody ducha.

Dodaj komentarz