Przejdź do treści

Metody

Uczymy w oparciu o metodę eklektyczną, której podstawą jest podejście komunikacyjne. Naszym celem jest rozwijanie wszystkich sprawności językowych (mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu) ze szczególnym naciskiem na umiejętność swobodnego i efektywnego porozumiewania się w życiu prywatnym i zawodowym. Podejście komunikacyjne uzupełniamy elementami innych sprawdzonych metod, takich jak audio-wizualna, task-based learning, czy leksykalna, dostosowując metodykę do indywidualnego stylu i strategii uczenia się Słuchacza.

 

Nauka zdalna – jedynie czego potrzebujesz to Internet oraz  wygodne siedzisko w ulubionym miejscu

Nauka zdalna  to rozwiązanie w sytuacji, gdy wyjście z domu jest trudne organizacyjnie lub wymaga znacznego wysiłku.  To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią siedzieć w ławce i dla każdego, kto nie chce być tylko jednym z kilku czy kilkunastu uczniów – ale oczekuje, że będzie uczniem jedynym. Nasza szkoła gwarantuje realizację wszystkich tych oczekiwań.

Technologia wykorzystywana przez Skype lub specjalny program (bezpłatny dla naszych Uczniów) zapewnia znakomitą jakość połączenia wideo i głosowego, co ma zasadnicze znaczenie dla poziomu nauczania. Jest to najskuteczniejsza metoda nauki przez Internet, porównywalna do zajęć na żywo co do skuteczności.  Forma ta wiąże się z nieograniczonym komfortem, dogodnymi godzinami pracy i wysoką efektywnością.  Nauka języków przez Skype’a sprawdza się świetnie np. w przypadku zapracowanych ludzi biznesu, matek wychowujących dzieci i osób zamieszkujących z dala od większych ośrodków miejskich

 

Metody tradycyjne

W naszej ofercie mamy również zajęcia stacjonarne grupowe oraz indywidualne na żywo z Lektorem. W chwili obecnej, ze względu na pandemię zajęcia grupowe na żywo są zawieszone.
Jeżeli jesteś zwolennikiem namacalnej nauki w towarzystwie znajomych, przyjaciół, bądź chcesz poznać nowe osoby zapraszamy na nasze stacjonarne kursy prowadzone z transmisją na żywo J
Nasi lektorzy dostępni są w Warszawie,  Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Katowicach i okolicach, Poznaniu, Gdańsku a także w Holandii, Grecji i Niemczech. Mieszkasz w innym mieście i chcesz się z nami uczyć języków? Napisz, na pewno znajdziemy rozwiązanie.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Języki których uczymy

Angielski, Grecki, Francuski, Niderlandzki, Niemiecki, Polski, oraz inne.

Nie znalazłeś czego szukasz?

Zadzwoń, mamy jeszcze inne opcje 🙂
TEL +48 22 213 93 56 (10:00-14:00),
jeśli nie odbieramy zostaw wiadomość, a oddzwonimy

 

Skontaktuj się z nami

10:00-14:00
TEL +48 22 213 93 56

info@e-polyglots.com