Uczymy w oparciu o metodę eklektyczną, której podstawą jest podejście komunikacyjne. Naszym celem jest rozwijanie wszystkich sprawności językowych (mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu) ze szczególnym naciskiem na umiejętność swobodnego i efektywnego porozumiewania się w życiu prywatnym i zawodowym. Podejście komunikacyjne uzupełniamy elementami innych sprawdzonych metod, takich jak audio-wizualna, task-based learning, czy leksykalna, dostosowując metodykę do indywidualnego stylu i strategii uczenia się Słuchacza.

 

Nauka zdalna – jedynie czego potrzebujesz to Internet oraz  wygodne siedzisko w ulubionym miejscu

Nauka zdalna  to rozwiązanie w sytuacji, gdy wyjście z domu jest trudne organizacyjnie lub wymaga znacznego wysiłku.  To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią siedzieć w ławce i dla każdego, kto nie chce być tylko jednym z kilku czy kilkunastu uczniów – ale oczekuje, że będzie uczniem jedynym. Nasza szkoła gwarantuje realizację wszystkich tych oczekiwań.

Technologia wykorzystywana przez Skype lub specjalny program (bezpłatny dla naszych Uczniów) zapewnia znakomitą jakość połączenia wideo i głosowego, co ma zasadnicze znaczenie dla poziomu nauczania. Jest to najskuteczniejsza metoda nauki przez Internet, porównywalna do zajęć na żywo co do skuteczności.  Forma ta wiąże się z nieograniczonym komfortem, dogodnymi godzinami pracy i wysoką efektywnością.  Nauka języków przez Skype’a sprawdza się świetnie np. w przypadku zapracowanych ludzi biznesu, matek wychowujących dzieci i osób zamieszkujących z dala od większych ośrodków miejskich

 

Metody tradycyjne

W naszej ofercie mamy również zajęcia stacjonarne grupowe oraz indywidualne na żywo z Lektorem. W chwili obecnej, ze względu na pandemię zajęcia grupowe na żywo są zawieszone.
Jeżeli jesteś zwolennikiem namacalnej nauki w towarzystwie znajomych, przyjaciół, bądź chcesz poznać nowe osoby zapraszamy na nasze stacjonarne kursy prowadzone z transmisją na żywo J
Nasi lektorzy dostępni są w Warszawie,  Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Toruniu, Katowicach i okolicach, Poznaniu, Gdańsku a także w Holandii, Grecji i Niemczech. Mieszkasz w innym mieście i chcesz się z nami uczyć języków? Napisz, na pewno znajdziemy rozwiązanie.

 

Zapraszamy do kontaktu!