Następny wyjazd językowy do Grecji odbędzie się w czerwcu 2017 na Peloponezie. 🙂
Jak było na poprzednich wyjazdach:

fotki: http://on.fb.me/1PEMBnv

wideo:

http://bit.ly/1nsIwfs

http://bit.ly/1JLMiuX
Samolotem można dolecieć do Aten lub Kalamaty.  Kto chce może przyjechać wcześniej, np. na kilka dni przed, albo zostać dłużej.

Tak jak poprzednio nie ma podziału na poziomy: uczymy się od siebie nawzajem pod moim czujnym uchem oraz z pomocą naszych greckich gospodarzy. 🙂 Nie zamykamy się w sali lekcyjnej by zakuwać gramatykę, ale wychodzimy w teren i uczymy się w praktyce rozmawiając z miejscowymi i ze sobą nawzajem.

Przewiduję ok. 30 godzin wspólnej nauki poczynając od wspólnego przygotowywania śniadań, wyjść na miasto, do tawerny, na zakupy, na plażę czy spacery i zwiedzanie okolicy. Wieczory wolne. 🙂

Według Waszego zainteresowania planujemy też program agroturystyczny: np. wokół produkcji wina, serów, oliwy, miodu, mini-kurs gotowania, itp. a także zwiedzanie okolicznych gór i malowniczych wiosek, monastyrów.
Zakwaterowanie:

http://bit.ly/1KtYoYM
po 2-3 osoby na pokój
Koszt zakwaterowania i kursu:
7 nocy: 1090 zł.
Jest możliwość przedłużenia pobytu.

Przelot na własną rękę. Możliwość wspólnego dojazdu z Aten np. wynajętym autem.

Koszty transportu na miejscu powinny się zmieścić w 500 zł. (wynajęcie auta + benzyna).

Wyżywienie:

Śniadania będziemy robić razem (sałatki greckie, jogurt z miodem i migdałami, pomarańcze… 🙂 ). Ostatnio zrzuciliśmy się po 40 euro na te produkty i starczyło też na kawy i trochę benzyny. :). Obiady w tawernach  wychodzą po ok. 10-12 Euro na osobę. Mamy dostęp do kuchni, więc możemy też sami gotować i przy okazji poznawać słownictwo z tym związane. 🙂
Program może być bardziej intensywny lub mniej, zależnie od Waszych potrzeb. O tym w czym będziecie chcieli wziąć udział zdecydujemy wspólnie w gronie uczestników.

Możemy też poruszać się autobusami międzymiastowymi by zwiedzić np. Nafplio czy Leonidio.
Nasz wyjazd będzie jednym z elementów projektu Christiany Gardikioti “The Meraki People”: https://www.facebook.com/groups/269767659843100/ , który ma na celu rewitalizację tego pięknego regionu m.in. przez agroturystykę. Jest pomyślany jako projekt towarzyszący wydarzeniu http://www.worldhealthinnovationsummit.com/home/whis-global/whis-greece/ , na którym będziecie mogli zostać.

Zgłoszenia: http://bit.ly/1DNpmES .