Przejdź do treści

Kurs wyjazdowy

“Góra Parnonas – miejsce, w którym odżywisz swoje serce, umysł i ciało… oraz doświadczysz gościnności The Meraki People”

 

Tym razem oferta wyjazdowa dla wszystkich fanów Grecji, także nie mówiących po grecku, organizowana przez naszą znajomą Christianę z The Meraki People pod nazwą “Wellness i ścieżka zdrowia”.

Część z Was wie, że od kilku lat wspieramy jej inicjatywę rewitalizacji opustoszałych wiosek góry Parnonas w Arkadii na Peloponezie. Jednym z priorytetów The Meraki People jest organizowanie na łonie natury odpoczynku dla zabieganych, wypalonych, przemęczonych osób pracujących.

Christiana zaplanowała dla Was tydzień wypełniony zdrową kuchnią grecką, spacerami po lesie, wycieczkami rowerowymi lub/i samochodowymi po okolicy:

 

Termin: 24 września –  1 października 2018

 

Inwestycja: 490 Euro obejmuje:

  • Transport z lotniska i na lotnisko w powyższych dniach
  • zakwaterowanie, 7 noclegów jak zwykle w Castle View Studios (pokoje 2-3-osobowe)
  • wyżywienie (śniadania, lekki lunch, obfita kolacja), alkohol we własnym zakresie
  • grecką imprezę z muzyką na żywo i wspólnym gotowaniem

 

Dodatkowo: 40 Euro za każdą 1-dniową wycieczkę (w cenie transport, benzyna i pilotarz Christiany, ewentualne bilety wstępu we własnym zakresie)

Wycieczki będą wybierane na miejscu przez uczestników spośród np. wizyty w fabryce serów, w atelier włókienniczego rękodzieła, w tradycyjnej fabryce oliwy z oliwek, dojenia kóz u pasterza, święta wina itd.

 

Minimum uczestników: 10 osób

Języki wyjazdu: grecki, angielski lub francuski

 

Zapisy: http://bit.ly/1DNpmES do końca czerwca.
Jak było na poprzednich wyjazdach:

fotki:

http://on.fb.me/1PEMBnv

wideo:

http://bit.ly/1nsIwfs

http://bit.ly/1JLMiuX
Samolotem można dolecieć do Aten lub Kalamaty.  Kto chce może przyjechać wcześniej, np. na kilka dni przed, albo zostać dłużej. Przelot na własną rękę.

Program może być bardziej intensywny lub mniej, zależnie od Waszych potrzeb. O tym w czym będziecie chcieli wziąć udział zdecydujemy wspólnie w gronie uczestników.