Przejdź do treści

Podaruj sobie kurs greckiego!

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem nauki greckiego od podstaw? Jeśli fascynujesz się Grecją, uwielbiasz spędzać wakacje na wyspach albo myślisz o przeprowadzce i marzysz o tym, by wreszcie zacząć mówić po grecku, możesz spróbować zdalnej formy nauki z lektorem w grupie lub indywidualnie. Zobacz, co da ci kurs językowy online i dlaczego warto zapisać się na niego właśnie teraz!

Dlaczego online?

Nauka zdalna z lektorem jest w tej chwili najwygodniejszą i jedną z najbardziej efektywnych form nauki języka. Kursy języka greckiego nie w każdym mieście są dostępne stacjonarnie. Zajęcia online pozwolą ci oszczędzić czas potrzebny na dojazdy i poszukiwanie lektora, który w fachowy sposób wesprze cię w nauce i sprawi, że w szybkim tempie zaczniesz mówić. Dlatego warto uważnie wybrać zajęcia i zaufać profesjonalistom. Dzięki nauce w naszej szkole językowej nie musisz się zastanawiać, czy dany lektor ma odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie – weryfikują to dla ciebie specjaliści!

Nie musisz rezygnować z podróży

Zdalna forma zajęć pozwala na udział w lekcjach, gdziekolwiek się znajdujesz – wystarczy ci dostęp do Internetu i sprzęt. Będzie odpowiednia zarówno dla tych, którzy lubią uczyć się w zaciszu domowym, jak i tych, którzy nie mogą długo wytrzymać w jednym miejscu i stale są w podróży czy to z powodu pasji do poznawania świata, czy też charakteru pracy, którą wykonują.

Co da ci nauka greckiego?

Będziesz znać grecki – to oczywiste, czyż nie? Zapisujesz się na kurs językowy przede wszystkim po to, by poznać język. Grecja jest krajem, w którym roi się od turystów, a grecki niezwykle pomaga podczas zwiedzania na własną rękę – angielski czasem nie wystarcza. Grecki pozwoli ci też na głębsze zrozumienie kultury i lepszą interpretację tego, co zobaczysz na wakacjach. Umożliwi ci czytanie i rozumienie gazet, filmów czy piosenek w oryginale oraz dogadanie się z Grekami, a jeśli myślisz o przeprowadzce – na poruszanie się w gąszczu praktycznych informacji dotyczących pracy, mieszkania i życia codziennego. To jednak nie wszystko. Nauka w szkole językowej jest świetnym sposobem na nawiązanie nowych znajomości z osobami, z którymi łączy cię wspólna pasja, lub na ciekawe spędzenie czasu. Nawet jeśli korzystasz z zajęć indywidualnych, możesz brać udział w webinarach albo konsultacjach. Kontakt z ludźmi to coś więcej niż zdobywanie informacji turystycznych w Internecie. Może zaplanujesz ze znajomymi ze szkoły wspólną wyprawę? Może wpadniesz na pomysł na własny biznes? Jedno jest pewne – gdy zapiszesz się na zajęcia, twoje życie zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni!

Zdobędziesz nowe kompetencje

Przede wszystkim poznasz nowy, mało rozpowszechniony język. Rzadkie umiejętności są cenione na rynku pracy! Otwierają wiele nowych możliwości. Przy okazji zobaczysz, jak przebiega nauka zdalna i zaprzyjaźnisz się z tą formą zajęć, a może nawet ją pokochasz ze względu na wygodę, jaką daje.Lekcje online są dla ciebie nowym doświadczeniem? Aby wziąć udział w zajęciach, nie trzeba instalować dodatkowych programów ani martwić się technologią. To naprawdę proste, a w dodatku od samego początku możesz liczyć na wsparcie. Decydując się na lekcje zdalne, przy okazji zdobywasz nowe kompetencje!

Grecki nie jest trudny!

Zastanawiasz się, czy poradzisz sobie z greckim?Język grecki jest prostszy niż mogłoby się wydawać. Alfabet opanujesz już po mniej więcej trzech spotkaniach. Po 2-3 miesiącach możesz już opowiedzieć o sobie i swoim dniu, kupić sobie bilet na metro lub autobus, poprowadzić prostą rozmowę w biurze turystycznym oraz opisać pogodę i spytać o drogę. Wiele zależy od lektora i programu kursu. Na osiągnięcie poziomu A1 wystarczy 100-120 godzin! Choć istnieją języki, z którymi jesteśmy bardziej osłuchani niż z greckim, to zobaczysz, że po rozpoczęciu nauki z dobrym lektorem z zajęć na zajęcia zaczniesz rozumieć i mówić coraz więcej, czerpiąc satysfakcję z nauki.

Dlaczego właśnie teraz?

Szukasz już ofert na najbliższe wakacje?Zapisz się na grecki i rozmawiaj w czasie urlopu! Wiele osób odkłada naukę na później, sądząc, że w ciągu kilku miesięcy zdoła uporać się z nadmiarem obowiązków. Po tych kilku miesiącach są jednak w punkcie początkowym – pilnych zadań nie ubywa. Brak czasu jest jedną z najpopularniejszych wymówek, by nie podejmować aktywności, także tych, które się lubi. Jeśli na myśl o kursie językowym czujesz ekscytację, po prostu zapisz się! Czas poświęcony na lekcje zaprocentuje bardzo szybko. Zastanów się, ile czasu dziennie poświęcasz na czynności, z których możesz zrezygnować. Warto coś zmienić, aby nareszcie zacząć robić coś dla siebie!