Przejdź do treści

Polska szkoła językowa „E-polyglots” akceptuje bitcoiny

Mimo iż, Bitcoin nadal jest niszową walutą, cieszy fakt, że polskie firmy coraz chętniej zaczynają akceptować tego typu płatności. Jak można zauważyć, bitcoiny najczęściej akceptowane są przez firmy świadczące swoje produkty i usługi w Internecie, gdzie takie płatności spisują się najlepiej.

 

Do listy najbardziej innowacyjnych firm idących z duchem czasu i przyjmujących bitcoiny dołączyła niedawno szkoła językowa E-polyglots. Kosmopolityczny charakter bitcona wydaje się byś świetnym połączeniem z kosmopolitycznym charakterem szkoły językowej.

O opis działalności i o tym co skłoniło szkołę do przyjęcia płatności bitcoinami zapytaliśmy Agatę Blichewicz, CEO firmy E-kaliteri Ltd:

(Internetowa) Szkoła Językowa „E-polyglots” działa już od 3 lat. Przez ten czas zaufało nam blisko 500 osób oraz wiele firm i instytucji. Prowadzimy różnego rodzaju kursy i szkolenia – grupowe i indywidualne, realizujemy tłumaczenia oraz zapewniamy biznesmenom pomoc asystenta językowego podczas podróży służbowych.

W naszej ofercie można znaleźć popularne języki, niezbędne w codziennym życiu i pracy, takie jak angielski, niemiecki czy niderlandzki, jak i te bardziej niszowe np. grecki, norweski czy arabski.
Dostosowujemy ofertę do potrzeb i wymagań każdego klienta dobierając odpowiednią ilość godzin i lektora.

Nasza oferta zajęć indywidualnych online skierowana jest do zapracowanych biznesmenów i przedsiębiorców, mam wychowujących dzieci w domu, czyli osób, które nie mają stałego grafiku i nie mogą uczestniczyć w regularnych kursach. Dzięki nam nie tracą czasu i pieniędzy na dojazdy. Dostosowujemy się elastycznie do ich zmiennego grafiku. Uczeń umawia się bezpośrednio z lektorem i wspólnie ustalają dogodne terminy zajęć.

Od niedawna prowadzimy też zajęcia grupowe online za pomocą programu do spotkań online: http://bit.ly/1e00B0c .

Nie ma żadnych ograniczeń gdzie zajęcia będą się odbywać: w biurze, w domu, czy na plaży. Dzięki nowym technologiom nasza Szkoła nie ma granic!

Prowadzimy też zajęcia w realu w kilku miastach Polski: grupowe już od 3 osób – w sali lekcyjnej, indywidualne – w sali, w kawiarni, u klienta lub u naszego lektora.

Organizujemy też kursy wyjazdowe, podczas których uczymy się w praktyce, nie zamykając się w sali lekcyjnej. Najbliższy wyjazd językowo-agroturystyczny do Grecji już pod koniec września 2015! 🙂

Z okazji naszych trzecich urodzin wprowadziliśmy Program Lojalnościowy, który ma na celu premiowanie stałych Klientów.

W czerwcu 2015 wprowadziliśmy możliwość płatności Bitcoinami. Chcemy aby osoby o podobnych do nas poglądach wolnorynkowych i wolnościowych miały możliwość wykorzystania tej waluty na dokształcanie się językowe lub rozwój swojego biznesu poprzez np. tłumaczenie strony internetowej czy aplikacji, aby była dostępna w innych krajach. Mamy nadzieję, że coraz więcej produktów i usług będzie dostępnych za bitcoiny i stanie się to standardem na rynku.

Źródło: Bitcoin.pl